KSCC@Forum

Żeby w Kole była interakcja, a Grupa pozostała czysta...

Nie jesteś zalogowany.

#26 2008-05-14 21:22:37 RSS

Barbarra
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 7

Re: Juwenalia

Co do ozdobienia namiotu, to można porobić jakieś "stroiki" z bibuły i krepiny; wycinanki i tym podobne.  tongue

Trzeba kupić dużo kolorowego papieru i sznurek. smile
I niech każdy weźmie nożyczki smile


A z mapą, to miało być tak, że umieścimy na niej rysunki strojów z danego regionu - jeśli dobrze pamiętam, to miał być taki konkurs: przyporządkować  strój do regionu  chytry

Offline

 

#27 2008-05-15 22:37:12 RSS

edytas
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 24

Re: Juwenalia

z tym kolorowaniem ust to swietny pomysł,  i policzkow tez smile wiec proponuje wziasc jakis roz kto tylko ma tongue i czerwona pomadke smile ja juz kompletuje dodatki, mam piekne czerwone korale i chuste.

Offline

 

#28 2008-05-16 19:06:36 RSS

edytas
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 24

Re: Juwenalia

No to moi mili spotykamy sie jutro o 9.00 na polach mokotowskich przy rondzie jazdy polskiej czyli tak jak pisalam na google. ( mam nadzieje ze wszyscy dostali maila) .  Oczywiscie jesli ktos nie moze na ta 9.00 niech przyjedzie pozniej. Kto tylko moze niech wezmie igłe ( do szukania w stogu siana).
No to do zobaczenia jutro smile

Offline

 

#29 2008-05-18 14:58:56 RSS

prawdomowca
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 17

Re: Juwenalia

Do kogo zglosic sie po zdjecia :> ?

Offline

 

#30 2008-05-18 19:24:43 RSS

edytas
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 24

Re: Juwenalia

Moi Kochani Juwenaliowicze !!!

Tak jak napisalam na goolegroup spisaliscie sie naprawde ekstra!! Nie chcę sie juz powtarzac ale naprawde super sie z wami bawilam smile I jestem naprawde nieziemsko wdzieczna smile

Te piekne przebrania, konkursy, dekoracje, balony i wasz entuzjazm  wywieraly  piorunujące wrazenie na wszystkich osobach ktore przechodzily obok naszego namiotu smile

Uważam ze naprawde wszystlo sie udało i lepiej byc nie moglo. Bo byliscie swietni!!! I tak trzymac smile
I bylismy nawet w tv !! a raczej Paweł i Marta tongue gratulacje !!
Mam nadzieje ze tez tak dobrze sie bawiliscie jak ja smile no i czekamy na zdjecia !!!
No wlasnie i opisanie tego wydarzenia jacys chetnie???

Offline

 

#31 2008-05-18 23:01:17 RSS

Marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 45

Re: Juwenalia

Ja bym jeszcze podziękowała wszystkim drugim połówkom, którzy BAAARDZO wytrwale wspierali nasze koło smile

A w ogóle to super się bawiłam, choć myślałam, że w drodze powrotnej odpadną mi nogi, a z miejsca siedzącego w tramwaju nie podniosę się i będę jeździła w kółko wink

Od Nel dostałam info o kilku zdjęciach, które można obejrzeć w necie:
Z wioski: http://digartdesign.com/galeria_juwenal … aukowe.php
Z parady: http://digartdesign.com/galeria_juwenal … dentow.php

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Trochę za dużo:) namieszał - Opiekun