KSCC@Forum

Żeby w Kole była interakcja, a Grupa pozostała czysta...

Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-11-14 22:39:37 RSS

pastylka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 3

Film dokumentalny programu 2

Nie wiem jak wy, ale ja kiedy przeczytałam na grupie maila od pana reżysera, którego udostępniła Ika strasznie się wkurzyłam. Facet ,że tak brzydko się wyrażę, zawracał nam dupy nie potrafił powiedzieć podczas spotkania o co mu chodzi a raczej nie chciał, pięknie opowiadał o szlachetnym pomyśle filmu dokumentalnego którzy studenci dedykują w podzięce profesorowi, gadał głupoty o tym, że to ma być taki fantastyczny film, który pani Genia z warzywniaka w Kutnie obejrzy z zapartym hem, a tak naprawdę chodziło mu o to żeby wcisnąć do swojej wizji jedną lub dwie osoby które nie będą się sprzeciwiały z jego pomysłem - jak najprościej odwalić przymusowy społeczny obowiązek telewizji publicznej i nakręcić coś o kulturze ale żeby było ciekawie i wesoło to czas reklamowy się ładnie sprzeda. Osobiście czuję się lekko oszukana i  zrobiona w balona. Mam nadzieję, że grubo się mylę co do płytkości przedstawiania kultury w telewizji publicznej.

Offline

 

#2 2007-11-15 00:14:01 RSS

prawdomowca
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 17

Re: Film dokumentalny programu 2

A mnie ciekawi kto napisal ten wywiad kwestionariuszowy smile. Stawiam na jednego(jedna) z absolwentow(ek) chytry.

Offline

 

#3 2007-11-17 18:53:21 RSS

Marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 45

Re: Film dokumentalny programu 2

prawdomowca napisał:

A mnie ciekawi kto napisal ten wywiad kwestionariuszowy smile.

Ja też jestem bardzo ciekawa tego smile
Może ze względu na to, że nie było mnie na spotkaniu z tym reżyserem, ale ja aż tak źle jak Ania tej wiadomości nie odczytałam. Szczególnie, że mam wrażenie, że On nie szukał osób, które nie będą Mu się sprzeciwiały, ale osób, które będą miały podobną wizję. Gorsze odczucia miałabym, gdyby na tych pytaniach się skończyła współpraca, bo pomyślałabym sobie, że facet nie miał wizji i chciał wykorzystać studentów, a sam zbierać laury.

Offline

 

#4 2007-11-20 14:32:06 RSS

pastylka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 3

Re: Film dokumentalny programu 2

Ja na spotkaniu właśnie odebrałam to tak, że my mamy mieć jakieś pomysły od siebie, a tu się okazuje, że najlepiej jakbyśmy "jasnowidzili" i duplikowali jego pomysły wtedy on z nami będzie współpracował. Wydaje mi się, że ta jedna osoba jest mu potrzebna do uzasadnienia tego górnolotnego pomysłu "uczniowie mistrzom i tyle"

Offline

 

#5 2007-11-21 00:32:33 RSS

prawdomowca
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 17

Re: Film dokumentalny programu 2

A mnie tam rybka tongue. Zrobilismy to o co prosil. Nie podoba mu sie to nie. Ja sie nawet ciesze, bo i tak nie mialbym czasu tongue.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Trochę za dużo:) namieszał - Opiekun