KSCC@Forum

Żeby w Kole była interakcja, a Grupa pozostała czysta...

Nie jesteś zalogowany.

#26 2009-05-18 23:16:44 RSS

nelly
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 15

Re: Juwenalia

O żesz.... Jeśli chodzi o mnie to ja mogę w piątek jakoś...
Tylko błagam dajcie znać wcześniej co ustalicie, bo ja coś czasowo nie ogarniam ostatnio...

A w piątek mam zjazd absolwentów i muszę mieć czas zrobić sie na bóstwo tonguetongue - > taka dygresja big_smilebig_smile

Offline

 

#27 2009-05-18 23:19:53 RSS

Marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 45

Re: Juwenalia

UWAGA! Ważne informacje!
Stroje:
DZIEWCZYNY - stroje bierzemy z teatru muzycznego Roma. Jest on na ul. Nowogrodzkiej 49.
Wejście jest od tyłu - jest to wejście oznaczone jako "służbowe". Tam siedzi sobie pan ochroniarz. Jak powie Mu się, że potrzebujecie dostać się do wypożyczalni kostiumów to powie co, gdzie i jak wink Pani w wypożyczalni powiecie, że jesteście z Collegium i chcecie wybrać sobie strój a la r'n'r. Ona już będzie wszystko wiedziała. Jeśli będziecie przed piątkiem, to można je sobie dobrać, a przyjść po nie w piątek - ew. ja mogę zabrać w piątek stroje tych, co nie będą mogli odebrać i przywieść je na podzamcze.

FACECI - Pawle i Piotrze smile Wasze stroje są na ul.Grójeckiej. Pojedziemy tam we trójkę w piątek po angielskim (wygląda na to, że wszyscy mamy o 11,15). Dla Pawła będzie Elvis, którego nie ma w Romie, a dla Piotrka koszula "z epoki" ;-)

Namiot:
Tak będzie wyglądał nasz namiot:
http://img79.imageshack.us/img79/526/pawilontoulousopt.jpg
Ma wymiary 3 x 6 x 2,6/2 m. Nie ma możliwości zabudowania przodu.

Ostatnio edytowany przez Marta (2009-05-18 23:28:46)

Offline

 

#28 2009-05-19 16:55:35 RSS

Marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 45

Re: Juwenalia

Szczegóły wypożyczalni "damskiej" ;-)

Magazyn kostiumów
(wejście od ul. Św. Barbary 12 - wejście pracownicze)
czynny: poniedziałek - piątek
w godz. 08:15- 15:30

Offline

 

#29 2009-05-19 22:59:26 RSS

Pablo
Moderator
Od: Królewo / Warszawa
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 32

Re: Juwenalia

A może Piotrek przebierze się za elvisa? ;>

Offline

 

#30 2009-05-19 23:03:08 RSS

Marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 45

Re: Juwenalia

Pablo napisał:

A może Piotrek przebierze się za elvisa? ;>

Jeśli tylko wyrazi taką chęć ;-)
Byleby był jeden Elvis. W końcu - KRÓL JEST TYLKO JEDEN ;-)

Offline

 

#31 2009-05-19 23:52:31 RSS

Barbarra
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 7

Re: Juwenalia

A czemu Pawle Ty się wykręcasz? Nie mam nic przeciwko Piotrkowi, ale inaczej planowaliśmy.. tongue

Offline

 

#32 2009-05-20 14:43:10 RSS

nelly
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 15

Re: Juwenalia

Piotrek też byłby świetnym Elvisem, ale...

BŁAGAM ! ! ! PAWLE! ! ! ! NIE RÓB NAM TEGO ! ! !
Mam już taką piękną wizję... nie mogę się doczekać kiedy ją uwiecznię na aparacie big_smile
Poza tym wyobraź sobie... Dziewczyny będą piszczeć na Twój widok, małe dzieci będą chciały być na rękach, Kobiety będą mdleć, Babciom pojawi się łza w oku... ach smile

BTW.
Bylam w Romie... I powiem szczerze, że te stroje sa bez rewelacji... W każdym razie, będę na różowo ( coś tam udało mi się znaleźć)- > a teraz jestem w pogoni za trampkami (rozumem też) smilesmile

Offline

 

#33 2009-05-20 15:42:35 RSS

Marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 45

Re: Juwenalia

nelly napisał:

BTW.
Byłam w Romie... I powiem szczerze, że te stroje sa bez rewelacji... W każdym razie, będę na różowo ( coś tam udało mi się znaleźć)- > a teraz jestem w pogoni za trampkami (rozumem też) smilesmile

Trampki też można wziąć z Romy, jeśli ktoś nie ma a nie chce kupować big_smile
Decyzję o damskich strojach zapadła po konsultacjach z Basią, która widziała obie oferty.
Tak więc proszę nie narzekać, bo wybrałyśmy - naszym zdaniem - lepszą wypożyczalnię z kostiumami dla pań big_smile

smile Nowa garść informacji smile
Od g.12 możemy zacząć się rozkładać na Podzamczu.
W piątek napiszę jeszcze tak na 150% o której zaczynamy "wojować". Na razie nie wiem czy namiot będzie stawiany od 12 czy przed 12, a od tego zależy to, o której zaczniemy ozdabiać wszystko i szykować.
O g.16 zaczynają się koncerty, więc zobaczymy jak będziemy z nimi współgrać, ale najprawdopodobniej ok. 17 zaczniemy się zbierać.

1/3 przodu namiotu będzie zasłonięta przez banner collegialny z hasłem "Stop rasizmowi!". Razem z nami w namiocie będzie dziewczyna z CC zbierająca podpisy pod petycją, o której jest mowa w mailu od prof. Wnuka-Lipińskiego.

Dziękuję za uwagę ;-)

Ps. Co z ciasteczkami? Będą? tongue

Offline

 

#34 2009-05-20 19:23:35 RSS

Pablo
Moderator
Od: Królewo / Warszawa
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 32

Re: Juwenalia

Musza byc ciasteczka! Musze miec co popijac smaczna lemioniada! smile

Offline

 

#35 2009-05-20 21:08:57 RSS

nelly
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 15

Re: Juwenalia

Nie narzekam.... Tylko stwierdzam fakt... a trampki MAM big_smile YEAH! ! ! !

Ciasteczka będą... a lemoniada będzie ? ? ?
A Elvis w końcu będzie  ? ? ? ;>

Offline

 

#36 2009-05-20 21:23:39 RSS

Marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 45

Re: Juwenalia

Skoro będą ciasteczka to będzie i lemoniada i Elvis big_smile

Offline

 

#37 2009-05-22 21:28:45 RSS

Marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 45

Re: Juwenalia

Wszystko już pozapinane na przedostatni guzik.
Ostatni dopnę rano ;-)

Przesyłam więc kolejną - pewnie już ostatnią - garść informacji:
* od godziny 12 możemy wejść/wjechać/zacząć się rozkładać na teren Juwenaliów;
* na początku będziemy rozkładać namiot - proszę w tej kwestii o pomoc naszych dzielnych mężczyznbig_smile;
* przyda się każda para rąk, więc dziewczyny również proszę o przybycie w okolicy 12. Na początku co prawda namiotu ozdabiać jeszcze nie będziemy - bo on najpierw musi stanąć - ale jest kilka rzeczy, które można zrobić bez namiotu. Tymbardziej, że będziemy cztery, a nie pięć.
* trudno określić do której będziemy, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że o 16 rozpoczynają się koncerty, które nas zagłuszą, to pewnie ok.17 zaczniemy się zbierać.

*MIEJSCE - na chwilę obecną powiem, że będzie to Podzamcze ;-)
Nie no.. Żartowałam wink Tzn. będzie Podzamcze, ale znam trochę więcej szczegółów.
Od Łukasza z samorządu dowiedziałam się, że będzie to w okolicy mennicy. Jeśli komuś to pomoże to dodam, że na piechotkę od Starówki można tam dojść przechodząc przez barbakan i schodząc w dół ul.Mostową, a następnie ul.Boleść, i mijając Starą Prochoffnię.
Mapkę dojścia tam od Kolumny Zygmunta zamieszczam poniżej:
http://img36.imageshack.us/img36/9157/mapka2e.th.jpg
Niestety nie znam bardzo dokładnego miejsca, bo tego nawet Łukasz nie był pewien. Myślę natomiast, że jak już będziecie w tym miejscu, które zamieściłam na fotce, to zobaczycie gdzie coś się dzieje. Będzie scena, więc powinno dać się nas dobrze zauważyć. W razie jakichś problemów z trafieniem proszę o telefon.

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro wink

Ostatnio edytowany przez Marta (2009-05-23 21:55:51)

Offline

 

#38 2009-05-22 21:52:22 RSS

Barbarra
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 7

Re: Juwenalia

Jupi! ja będę o 12 w asyście tajnego agenta z WATu, albo jak kto woli mojego chłopaka, więc mamy do dyspozycji jeszcze jednego pomocnika. smile

A jak to będzie z różnorakimi przyborami, typu nożyczki, markery, spraye? mamy to, czy każdy zabiera ze sobą? smile

Offline

 

#39 2009-05-22 21:56:53 RSS

Marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 45

Re: Juwenalia

Barbarra napisał:

Jupi! ja będę o 12 w asyście tajnego agenta z WATu, albo jak kto woli mojego chłopaka, więc mamy do dyspozycji jeszcze jednego pomocnika.

Rąk Ci u nas dostatek, ale i te przyjmiemy ;-)

Barbarra napisał:

A jak to będzie z różnorakimi przyborami, typu nożyczki, markery, spraye? mamy to, czy każdy zabiera ze sobą? smile

Marker jest - będzie o ile Nel go zabierze smile Ale pewnie zabierze, bo tu zerknie wink
Spraye - będą. Jest ciemnoniebieski i ciemnorożowy dla kontrastu smile
Nożyczki... Jedne wezmę, ale może weźcie też jakieś swoje. Tak na wszelki wypadek.

Offline

 

#40 2009-05-22 22:57:59 RSS

Marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 45

Re: Juwenalia

Jeszcze jedno...
Weźcie ze sobą jakieś jedzenie i picie, bo niestety nie dostaniemy nic z tych rzeczy z CC,
a ja na jedzenie nie mogłam wydawać pieniędzy.

Ostatnio edytowany przez Marta (2009-05-22 22:58:27)

Offline

 

#41 2009-05-24 13:56:59 RSS

Marta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 45

Re: Juwenalia

Juwenalia, Juwenalia i po Juwenaliach... wink
Chciałoby się powiedzieć "Nie straszne nam wichry i burze..."

Bardzo wszystkich dziękuję za to, że wspólnymi siłami zrobiliśmy coś naprawdę fajnego - co do tego, że było fajnie to chyba nikt nie ma wątpliwości? chytry Pogoda robiła co mogła, żeby zepsuć nam imprezę, ale Koło Socjologii nie da się jakiemuś tam deszczowi ;-)
Odwaliliśmy kawał dobrej roboty, a przy tym mam wrażenie, że świetnie się bawiliśmy smile
Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję za współpracę i dobrą zabawę wczoraj smile

Ps. Jakby do kogoś jeszcze nie dotarła wiadomość to zarówno działowi PR, który nas odwiedził jak i prof. Mockowi, BARDZO podobało się to co zrobiliśmy wink

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Trochę za dużo:) namieszał - Opiekun